S A N A T G A R A N
لیست انواع میکا

خرید میکا

خرید میکا خشک

خرید میکا خشک

خرید میکا خشک از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال میکا خشک با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش میکا خشک با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص میکا خشک مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد میکا خشک اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت میکا خشک و نحوه خرید میکا خشک خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

میکا خشک
خرید میکا رولی

خرید میکا رولی

خرید میکا رولی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال میکا رولی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش میکا رولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص میکا رولی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد میکا رولی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت میکا رولی و نحوه خرید میکا رولی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

میکا رولی
خرید طلق میکا

خرید طلق میکا

خرید طلق میکا از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال طلق میکا با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش طلق میکا با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص طلق میکا مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد طلق میکا اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت طلق میکا و نحوه خرید طلق میکا خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

طلق میکا

نمد میکا = خرید میکا


میکا چیست؟

میکا یک عنصر معدنی طبیعی است که دارای سطح شیشه ای مانند مسطح، شفاف و و انعطاف پذیر است.

میکا دارای بالاترین سطح سیلیس در بین مواد معدنی است، بنابراین بیشترین استفاده را از صنایع مختلف تا کاربردهای شخصی دارد.

میکا دارای خواص فیزیکی استثنایی است. می توان آن را به طور طبیعی در سراسر جهان یافت، به ویژه در حضور سنگ های پالئوزوئیک (کهن زیست) و رسوبات قابل. میکا عمدتاً در هند، ماداگاسکار، کانادا، ایالات متحده و روسیه استخراج می شود.

ویژگی های میکا چیست؟

1. میکا نسبت به عمل مولکولی آب، اسیدها، قلیایی ها، روغن ها و حلال ها کاملا بی اثر است.

2. غیر قابل اشتعال

3. تحمل دمای تا 1200 درجه سانتیگراد

4. مقاوم در برابر اکسید کننده تخلیه الکتریکی

5. مقاومت دی الکتریک بیشتر از 25 کیلو ولت بر میلی متر. میکا مقاومت بالایی در برابر فرسایش و خوردگی الکتریکی دارد.

تماس با صنعتگران:

ما به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت مشتریان عزیز هستیم خوشحال خواهیم شد با ما در تماس باشید


(فروشگاه صنعتگران باز است)
(فروشگاه صنعتگران تعطیل است)

۰۲۱۳۳۱۱۳۱۹۵

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفن فروشگاه

۰۲۱۳۳۱۱۴۶۱۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفکس فروشگاه

۰۹۱۲۸۱۷۱۳۰۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل سید حمید پرپنچی

۰۹۱۲۷۶۳۲۲۸۳

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

Copyright Sanatgaran © 2023

جستجو در سایت