S A N A T G A R A N
لیست انواع نخ (طناب-پکینگ) نسوز

خرید نخ (طناب-پکینگ) نسوز

خرید نخ سرامیکی

خرید نخ سرامیکی

خرید نخ سرامیکی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ سرامیکی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ سرامیکی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ سرامیکی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ سرامیکی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ سرامیکی و نحوه خرید نخ سرامیکی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ سرامیکی
خرید نخ فایبر گلاس

خرید نخ فایبر گلاس

خرید نخ فایبر گلاس از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ فایبر گلاس با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ فایبر گلاس با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ فایبر گلاس مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ فایبر گلاس اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ فایبر گلاس و نحوه خرید نخ فایبر گلاس خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ فایبر گلاس
خرید نخ دوخت

خرید نخ دوخت

خرید نخ دوخت از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ دوخت با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ دوخت با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ دوخت مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ دوخت اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ دوخت و نحوه خرید نخ دوخت خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ دوخت
خرید نخ نسوز تفلونی کانال کولر

خرید نخ نسوز تفلونی کانال کولر

خرید نخ نسوز تفلونی کانال کولر از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ نسوز تفلونی کانال کولر با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ نسوز تفلونی کانال کولر با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ نسوز تفلونی کانال کولر مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ نسوز تفلونی کانال کولر اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ نسوز تفلونی کانال کولر و نحوه خرید نخ نسوز تفلونی کانال کولر خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ نسوز تفلونی کانال کولر
خرید نخ گرافیتی

خرید نخ گرافیتی

خرید نخ گرافیتی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ گرافیتی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ گرافیتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ گرافیتی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ گرافیتی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ گرافیتی و نحوه خرید نخ گرافیتی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ گرافیتی
خرید نخ آرامید

خرید نخ آرامید

خرید نخ آرامید از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ آرامید با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ آرامید با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ آرامید مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ آرامید اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ آرامید و نحوه خرید نخ آرامید خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ آرامید
خرید نخ تفلون خالص

خرید نخ تفلون خالص

خرید نخ تفلون خالص از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ تفلون خالص با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ تفلون خالص با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ تفلون خالص مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ تفلون خالص اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ تفلون خالص و نحوه خرید نخ تفلون خالص خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ تفلون خالص
خرید نخ تفلون گرافیت

خرید نخ تفلون گرافیت

خرید نخ تفلون گرافیت از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ تفلون گرافیت با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ تفلون گرافیت با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ تفلون گرافیت مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ تفلون گرافیت اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ تفلون گرافیت و نحوه خرید نخ تفلون گرافیت خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ تفلون گرافیت
خرید نخ نسوز بافت

خرید نخ نسوز بافت

خرید نخ نسوز بافت از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ نسوز بافت با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ نسوز بافت با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ نسوز بافت مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ نسوز بافت اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ نسوز بافت و نحوه خرید نخ نسوز بافت خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ نسوز بافت
خرید نخ تفلون آزبستی

خرید نخ تفلون آزبستی

خرید نخ تفلون آزبستی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ تفلون آزبستی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ تفلون آزبستی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ تفلون آزبستی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ تفلون آزبستی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ تفلون آزبستی و نحوه خرید نخ تفلون آزبستی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ تفلون آزبستی
خرید نخ نسوز شیر تفلون

خرید نخ نسوز شیر تفلون

خرید نخ نسوز شیر تفلون از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ نسوز شیر تفلون با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ نسوز شیر تفلون با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ نسوز شیر تفلون مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ نسوز شیر تفلون اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ نسوز شیر تفلون و نحوه خرید نخ نسوز شیر تفلون خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ نسوز شیر تفلون
خرید نخ نسوز رمی

خرید نخ نسوز رمی

خرید نخ نسوز رمی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نخ نسوز رمی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نخ نسوز رمی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نخ نسوز رمی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نخ نسوز رمی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نخ نسوز رمی و نحوه خرید نخ نسوز رمی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نخ نسوز رمی

نخ (طناب-پکینگ) نسوز = خرید نخ (طناب-پکینگ) نسوز


نخ (طناب-پکینگ) نسوز چیست؟

نخ نسوز یک اصطلاح عمومی برای الیاف با مقاومت حرارتی بالا است. در برخی موارد این الیاف به صورت مقطع مربعی بافته می شوند. این مدل شکل برای آب بندی طراحی شده است، اما رایج ترین شکل مورد استفاده نخ نسوز، مقطع دایره ای شکل است.

از نخ نسوز برای تولید انواع پارچه، بسته بندی و دوخت لباس های نسوز استفاده می شود.

نخ نسوز توسط بسیاری از مهندسان و صنعتگران با نام های پکینگ آب بندی، پکینگ نسوز و حتی طناب نسوز شناخته می شود.

الیاف نخ نسوز علاوه بر مقاومت حرارتی، دارای استحکام کششی خوبی در برابر پارگی، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و خواص الکتریکی عالی هستند.

نخ های نسوز به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، سایش، کشش، مواد شیمیایی و فشار، به عنوان واشر، عایق حرارتی، آب بندی حرارتی در فشارهای مختلف، ساخت پارچه های مقاوم در برابر حریق، فلنج ها و درزگیرهای کوره استفاده می شود. از آنها در صنایع مختلف مانند فولاد، نفت و گاز، خودروسازی، پزشکی و غذایی استفاده می شود.

کاربرد نخ نسوز (طناب، پکینگ) چیست؟

نخ های نسوز دارای کاربردهای مختلفی است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

1. صنعت نفت

2. صنعت خودرو

3. صنعت گاز

4. صنایع دارویی و غذایی

5. بافت پارچه های مقاوم در برابر شعله

6. مهر و موم کوره و فلنج

7. عایق حرارتی

8. ساخت طناب های نسوز گرد و مربعی مقاوم که بسیار کارآمد است.

9. ساخت پکینگ نسوز

10. ساخت واشر برای استفاده در محل اتصال لوله ها به منظور جلوگیری از نشت گاز و مایعات

11. استفاده برای درب کوره ها و اجاق گازهای صنعتی یا خانگی

ویژگی های نخ نسوز (طناب، پکینگ):

نخ نسوز که با نام طناب نسوز نیز شناخته می شود دارای ویژگی های منحصر به فردی است که مهمترین آنها تحمل حرارت بالا است که آن را به یکی از پرمصرف ترین مواد نسوز تبدیل می کند. به طوری که دمایی که این نخ ها می توانند حدود 150 تا 1260 درجه سانتیگراد را تحمل کنند.

علاوه بر این، این نخ های نسوز دارای مقاومت مکانیکی، مقاومت کششی و سایشی قابل قبولی هستند و این امر دوام و استحکام این محصولات را تضمین می کند.

پایداری بالا در محیط های شیمیایی و در مواجهه با مواد اسیدی و قلیایی از دیگر ویژگی های نخ های نسوز است. در عین حال، تحمل استثنایی در برابر فشارهای وارده نیز از خصوصیات بارز نخ های نسوز به شمار می رود.

تماس با صنعتگران:

ما به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت مشتریان عزیز هستیم خوشحال خواهیم شد با ما در تماس باشید


(فروشگاه صنعتگران باز است)
(فروشگاه صنعتگران تعطیل است)

۰۲۱۳۳۱۱۳۱۹۵

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفن فروشگاه

۰۲۱۳۳۱۱۴۶۱۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفکس فروشگاه

۰۹۱۲۸۱۷۱۳۰۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل سید حمید پرپنچی

۰۹۱۲۷۶۳۲۲۸۳

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

Copyright Sanatgaran © 2023

جستجو در سایت