S A N A T G A R A N
لیست انواع نوار نسوز

خرید نوار نسوز

خرید نوار فایبر سرامیک

خرید نوار فایبر سرامیک

خرید نوار فایبر سرامیک از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار فایبر سرامیک با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار فایبر سرامیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار فایبر سرامیک مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار فایبر سرامیک اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار فایبر سرامیک و نحوه خرید نوار فایبر سرامیک خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار فایبر سرامیک
خرید نوار فایبر گلاس

خرید نوار فایبر گلاس

خرید نوار فایبر گلاس از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار فایبر گلاس با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار فایبر گلاس با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار فایبر گلاس مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار فایبر گلاس اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار فایبر گلاس و نحوه خرید نوار فایبر گلاس خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار فایبر گلاس
خرید نوار ابریشمی

خرید نوار ابریشمی

خرید نوار ابریشمی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار ابریشمی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار ابریشمی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار ابریشمی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار ابریشمی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار ابریشمی و نحوه خرید نوار ابریشمی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار ابریشمی
خرید نوار اسفنجی

خرید نوار اسفنجی

خرید نوار اسفنجی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار اسفنجی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار اسفنجی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار اسفنجی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار اسفنجی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار اسفنجی و نحوه خرید نوار اسفنجی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار اسفنجی
خرید نوار نسوز آزبست

خرید نوار نسوز آزبست

خرید نوار نسوز آزبست از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار نسوز آزبست با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار نسوز آزبست با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار نسوز آزبست مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار نسوز آزبست اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار نسوز آزبست و نحوه خرید نوار نسوز آزبست خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار نسوز آزبست
خرید نوار لاستیکی

خرید نوار لاستیکی

خرید نوار لاستیکی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار لاستیکی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار لاستیکی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار لاستیکی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار لاستیکی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار لاستیکی و نحوه خرید نوار لاستیکی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار لاستیکی
خرید نوار سیلیکونی

خرید نوار سیلیکونی

خرید نوار سیلیکونی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار سیلیکونی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار سیلیکونی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار سیلیکونی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار سیلیکونی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار سیلیکونی و نحوه خرید نوار سیلیکونی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار سیلیکونی
خرید نوار سیلیکون اسفنجی

خرید نوار سیلیکون اسفنجی

خرید نوار سیلیکون اسفنجی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال نوار سیلیکون اسفنجی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش نوار سیلیکون اسفنجی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص نوار سیلیکون اسفنجی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد نوار سیلیکون اسفنجی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت نوار سیلیکون اسفنجی و نحوه خرید نوار سیلیکون اسفنجی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

نوار سیلیکون اسفنجی

نوار نسوز = خرید نوار نسوز


نوار نسوز چیست؟

نوار نسوز یکی از محصولاتی است که به دلیل عایق حرارتی خوب می توان از آن برای عایق کاری الکتریکی در کارخانه های مختلف استفاده کرد. نوارهای نسوز از نظر ظاهری شبیه پارچه نسوز است.

نوارهای نسوز در اندازه های کمتر از 20 سانتی متر موجود است. در ساخت و تولید نوار نسوز از الیاف های مختلفی استفاده می شود که از جمله مهم ترین و پرطرفدارترین آن ها می توان به الیاف فایبر سرامیک، فایبر گلاس و فایبر آرامید اشاره کرد.

کاربردهای نوار نسوز چیست؟

کاربردهای نوار نسوز بسته به نوع الیاف استفاده شده در آنها می تواند متفاوت باشد. نوع الیاف به کار رفته در آن می تواند مقاومت حرارتی آن را تعیین کند.

نوارهای نسوز در مواردهای مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال می توان از این نوارها برای عایق کاری دریچه های مختلف، لوله های اگزوز، دیگ های بخار و ... استفاده کرد.

بیشترین کاربرد این نوع نوار در مواردی است که نیاز به عایق بندی الکتریکی بالا باشد.

از آنجایی که نوار نسوز به عنوان یک عایق حرارتی خوب عمل می کند، می توان از آن در هنگام سخت کاری و آبکاری فلزات در صنعت فولاد، در نوار پیچی با دمای بالا از آب و بخار روغن و همچنین برای عایق کاری و آب بندی در کارگاه های حرارتی استفاده کرد.

نوار نسوز در موقعیت های مختلفی استفاده می شود. به عنوان مثال می توان از این نوارها برای عایق کاری انواع شیرها، لوله های اگزوز، دیگ ها و ... استفاده کرد.رایج ترین کاربرد این نوع نوار در مواردی است که عایق الکتریکی بالا مورد نیاز است. از آنجایی که نوار نسوز یک ماده عایق حرارتی خوب است، می توان از آن برای سخت کاری و آبکاری فلزات در صنعت فولاد، کویل های دمای بالا برای بخار آب و روغن و عایق کاری و آب بندی در کارگاه های حرارتی استفاده کرد.

ویژگی های نوار نسوز چیست؟

در زیر ویژگی های مهم نوارهای نسوز را به شما معرفی می کنیم:

ویژگی های نوارهای نسوز عبارتند از:

1. از گسترش آتش و آسیب به کابل ها جلوگیری می کند.

2. جلوگیری از تولید گازهای گلخانه ای

3. کاهش تولید محصولات سمی ناشی از آتش سوزی

4. از کاهش یا گسترش خرابی کابل به کابل های مجاور جلوگیری کنید.

5. مقاومت سایشی را افزایش می دهد.

6. هدایت حرارتی پایین

7. مقاومت الکتریکی بالا

8. استحکام کششی بالا

9. انعطاف پذیری

10. سهولت نصب

11. ایمن برای نصب کنندگان

به طور کلی نوار نسوز استقامت در برابر تأثیرات و عوامل محیطی از جمله آب، مواد شیمیایی و گازها را افزایش می دهد.

تماس با صنعتگران:

ما به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت مشتریان عزیز هستیم خوشحال خواهیم شد با ما در تماس باشید


(فروشگاه صنعتگران باز است)
(فروشگاه صنعتگران تعطیل است)

۰۲۱۳۳۱۱۳۱۹۵

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفن فروشگاه

۰۲۱۳۳۱۱۴۶۱۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفکس فروشگاه

۰۹۱۲۸۱۷۱۳۰۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل سید حمید پرپنچی

۰۹۱۲۷۶۳۲۲۸۳

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

Copyright Sanatgaran © 2023

جستجو در سایت