S A N A T G A R A N
لیست انواع پارچه نسوز

خرید پارچه نسوز

خرید پارچه نسوز فایبر گلاس

خرید پارچه نسوز فایبر گلاس

خرید پارچه نسوز فایبر گلاس از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه نسوز فایبر گلاس با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه نسوز فایبر گلاس با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه نسوز فایبر گلاس مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه نسوز فایبر گلاس اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه نسوز فایبر گلاس و نحوه خرید پارچه نسوز فایبر گلاس خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه نسوز فایبر گلاس
خرید پارچه سرامیکی دما بالا

خرید پارچه سرامیکی دما بالا

خرید پارچه سرامیکی دما بالا از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه سرامیکی دما بالا با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه سرامیکی دما بالا با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه سرامیکی دما بالا مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه سرامیکی دما بالا اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه سرامیکی دما بالا و نحوه خرید پارچه سرامیکی دما بالا خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه سرامیکی دما بالا
خرید پارچه فایبر گلاس فویل دار

خرید پارچه فایبر گلاس فویل دار

خرید پارچه فایبر گلاس فویل دار از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه فایبر گلاس فویل دار با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه فایبر گلاس فویل دار با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه فایبر گلاس فویل دار مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه فایبر گلاس فویل دار اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه فایبر گلاس فویل دار و نحوه خرید پارچه فایبر گلاس فویل دار خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه فایبر گلاس فویل دار
خرید پارچه فایبر فلون

خرید پارچه فایبر فلون

خرید پارچه فایبر فلون از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه فایبر فلون با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه فایبر فلون با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه فایبر فلون مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه فایبر فلون اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه فایبر فلون و نحوه خرید پارچه فایبر فلون خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه فایبر فلون
خرید پارچه سیلیکونی

خرید پارچه سیلیکونی

خرید پارچه سیلیکونی از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه سیلیکونی با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه سیلیکونی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه سیلیکونی مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه سیلیکونی اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه سیلیکونی و نحوه خرید پارچه سیلیکونی خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه سیلیکونی
خرید پارچه تفلون

خرید پارچه تفلون

خرید پارچه تفلون از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه تفلون با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه تفلون با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه تفلون مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه تفلون اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه تفلون و نحوه خرید پارچه تفلون خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه تفلون
خرید پارچه نسوز آزبست

خرید پارچه نسوز آزبست

خرید پارچه نسوز آزبست از معتبرترین مرکز تولید فرآورده های نسوز در کشور بدون هر واسطه ای به صورت مستقیم یکی از دغدغه هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند که این فروشگاه با ارسال پارچه نسوز آزبست با کیفیت و استاندارد از طریق پایانه مسافربری ، تیپاکس و پست برای مشتریان عزیز در سراسر کشور این مهم را فراهم نموده است. فروش پارچه نسوز آزبست با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این فروشگاه همراه با فاکتور و بسته بندی برای شما عزیزان به سراسر کشور ارسال میگردد. فرآورده های نسوز صنعتگران آماده است که بدون دریافت هزینه ای به صورت مجانی به مشتریان گرامی در خصوص پارچه نسوز آزبست مشاوره رایگان دهد تا بهترین انتخاب را جهت خرید داشته باشند. از دیگر خدمات این فروشگاه میتوان به آموزش و نحوه کارگرد پارچه نسوز آزبست اشاره کرد ، زیرا افراد مجرب و متخصص در این زمینه در فروشگاه مشغول به فعالیت هستند تا در هر زمان بتوانند به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. برای دانستن ارزش و بهاء قیمت پارچه نسوز آزبست و نحوه خرید پارچه نسوز آزبست خواهشمندیم با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

پارچه نسوز آزبست

پارچه نسوز = خرید پارچه نسوز


پارچه نسوز چیست؟

پارچه نسوز به طور کلی به منسوجات ساخته شده از بافت انواع نخ گفته می شود. پارچه نسوز نیز از این قاعده مستثنی نیست، و در بافت این پارچه ها از الیاف و نخ های نسوز استفاده می شود. این نخ ها معمولاً از فایبرگلاس ساخته می شوند.

به همین دلیل به جرات می توان گفت که تمامی دستگاه های پارچه های نسوز از ماده ای به نام فایبرگلاس ساخته شده اند. لازم به ذکر است که این موضوع در مورد آزبست صدق نمی کند.

زیرا در دهه های گذشته تنها پارچه ای که در دسترس صنعتگران بود. پارچه آزبست بود. اما امروزه با توجه به پیشرفت علم و اثرات مضر آزبست بر سلامت انسان از پارچه های نسوز دیگری که فاقد آزبست است استفاده می شود.

پارچه های نسوز همانطور که از نام این محصولات مشخص است، دارای طیف مقاومت حرارتی بسیار بالایی هستند. این مقاومت حرارتی از 280 درجه سانتیگراد شروع می شود و تا 1260 درجه سانتیگراد ادامه می یابد.

البته گروهی از این پارچه ها نیز هستند که علاوه بر مقاومت حرارتی، مقاومت مکانیکی خوبی نیز دارند و گروه دیگری از پارچه نسوز آغشته به لایه های پلیمری برای مقاومت در برابر مواد شیمیایی هستند. در ادامه در مورد این پارچه ها توضیح خواهیم داد.

پارچه نسوز یکی از محبوب ترین محصولات صنعتی است. پارچه نسوز کاربردهای زیادی دارد که باعث شده هر ساله سرمایه هنگفتی صرف تولید این محصول شود. این کاربردها شامل حساس‌ترین و تخصصی‌ترین فعالیت‌ها، تا معمولی ترین کارها می‌شود.

کاربردهای پارچه نسوز چیست؟

پارچه های نسوز در بخش های مختلف استفاده می شوند. برخی از کاربردهای پارچه های نسوز عبارتند از:

1. درزگیری قطعات یا بخش هایی کوره

2. درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل

3. پوشش سطوح داغ

4. عایق پشتیبان کوره ها

5. عایق کاری قالب ها در صنایع ریخته گری

6. به عنوان عایق در صنعت ساختمانی

7. لایه محافظ جوشکاری

8. به عنوان محافظ در ورودی کوره ها

9. لایه رویی برای انواع کابل های فلزی

10. مورد استفاده در انواع واشرهای آب بندی

11. لایه رویی محافظ انواع لوله ها

12. استفاده در تولید انواع پوشاک و لایه های محافظ

مزایای پارچه نسوز چیست؟

همانطور که گفته شد پارچه های نسوز، مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارند. این نوع پارچه ها می توانند دمای 40- تا 1500 درجه سانتیگراد را تحمل کنند که دامنه استفاده آنها را افزایش داده است.

برخی از ویژگی های عمومی پارچه های نسوز عبارتند از:

1. مقاومت در برابر دمای بالا

2. بسیار انعطاف پذیر

3. ضد روغن

4. قابلیت تحمل دمای بالا تا 1500 درجه سانتیگراد

5. مقاومت بالا در برابر حرارت، سایش، جریان، کشش و فشار

تماس با صنعتگران:

ما به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت مشتریان عزیز هستیم خوشحال خواهیم شد با ما در تماس باشید


(فروشگاه صنعتگران باز است)
(فروشگاه صنعتگران تعطیل است)

۰۲۱۳۳۱۱۳۱۹۵

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفن فروشگاه

۰۲۱۳۳۱۱۴۶۱۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
تلفکس فروشگاه

۰۹۱۲۸۱۷۱۳۰۷

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل سید حمید پرپنچی

۰۹۱۲۷۶۳۲۲۸۳

پاسخگویی از ساعت 8:30 تا 19:00
موبایل علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در واتساپ

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
علیرضا الهیاری

گفتگو در تلگرام

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 22:00
سید حمید پرپنچی

Copyright Sanatgaran © 2023

جستجو در سایت